Ref

 

foto_598_2.jpg

 

 Jsme fotoateliér v centru Prahy, zaměřený na akt, glamour, boudoir, těhotné a páry. 

 

 

Reference:

 

Pokud jste již byla u nás na focení, můžete také přidat krátkou referenci pomocí formuláře  ZDE.

Nepřejete-li si zveřejnit příjmení (nebo celé jméno), nemusíte jej vyplňovat - vyplňte prosím jen mailovou adresu (nebude zveřejněna).

 

---------------------------------------------------

 

 

Lenka Fikeisová

"Tímto focením se mi splnil můj sen. Fotky jsou krásné a pan Jiří je naprostý profesionál a úžasný člověk. Už vím co dám své (dospělé) dceři příští rok k narozeninám - také focení v tomto ateliéru :-)"

 

Marie ...

"Fotografie (jako fotoknihu) jsem se rozhodla darovat manželovi k padesátinám, a výsledek rozhodně předčil všechna má očekávání! Dámy, ani vy dříve narozené, rozhodně se ničeho nebojte a neváhejte se objednat!!! ;-)"

Lucie Kulíková

"Vy všichni, kteří váháte, neváhejte. Před pár dny jsem byla na focení u Jirky. Byla jsem nervózní, jak to bude celé probíhat, ale byl to skvělý zážitek. Fotky jsou moc hezké. Měla jsem mini focení, ale vybrat pak jen šest fotek, to nešlo. Nakonec jsem jich několik připlácela. Jirka byl moc fajn a určitě se vrátím na další focení. A tímto, Jirko, děkuji za krásné fotky."
 

P. V.

"18 let a padesát kilo jsem měla před dvaceti lety, přesto jsem ráda, že jsem se po asi půl roce váhání jít na focení skutečně odhodlala. Nevěřila bych, jaké úžasné fotky můžou vzniknout, a to za pouhé dvě hodinky focení. Z toho prohýbání mě sice trochu bolí záda, ale rozhodně to za to stálo :-)"
 

Marta Banas

"Nabídka překonává ostatní nejen kvalitou, ale i příznivou cenou. Nečekala jsem, že ty fotky dopadnou tak dobře, ale konečný výsledek překonal moje očekávání. Je to naprosto vynikající práce, díky které moje sebevědomí vzrostlo o 100 %."
 

Sandra Biolková

"J. Steiger byl úplně první fotograf, který mě fotil. Vytvořil neuvěřitelně uvolněnou atmosféru a nafotil krásné fotečky. Když jej o cokoliv požádáte vyjde vám vstříc. Děkuji!"
 

Martina ...

"Nikdy dřív jsem nefotila, tak jsem se samozřejmě bála, jak bude focení probíhat a jak vše zvládnu, ale musím říct, že jsem nečekala, že vše bude tak v pohodě ;-) Fotograf vás do všech póz podrobně "naviguje", takže jej stačí jen poslouchat a vzniknou super fotky ;-)"
 

Petra Černá

"Úžasný fotograf, který umí uvolnit atmosféru a splnil všechny moje představy, co jsem měla. A výsledek? Fotky jsou naprosto úžasné! Budu se těšit na další spolupráci."
 

Michaela ...

"Fotila jsem poprvé a fotograf měl trpělivost i nápady. Fotky se moooc povedly a já děkuji :) Nemůžu jinak než doporučit!"
 

Olga ...

"Focení bylo opravdu moc příjemným zážitkem. Fotograf umí vytvořit skvělou atmosféru, při které k focení dojde zcela přirozeným způsobem. Už podle ukázek, které jsem viděla ve foťáku, se fotky určitě povedly. Děkuji!"
 

Andrea Horynová

"Ráda bych Jirko touto formou poděkovala za tvojí spolupráci, máš cítění pro každou chvíli, kterou umíš neuvěřitelně prezentovat na fotografii. Doufám, že tě to nadále bude bavit protože tohle je dar, který nemá každý. Opravdu doporučuji, holky a dámy, volejte a foťte, protože Jirka je báječný člověk. Děkuji!"
 

Pavlína R.

"Focení opravdu nesnáším, ale přítel mě tak dlouho přesvědčoval, abychom si udělali spolu nějaké "odvážnější" fotky, že jsem nakonec podlehla - a rozhodně jsem ráda! Fotograf otevřel víno a po dvou skleničkách mě focení začalo i bavit :-))"
 

Lucie ...

"P. Steiger je moc milý a hlavně šikovný fotograf. Celou dobu vládla uvolněná atmosféra a hodně jsem se i nasmála. Byl to příjemně strávený čas. Děkuji, těším se na fotky a mohu jen doporučit."
 

J.K.

"Postavu rozhodně nemám jako modelka, přesto jsem se rozhodla pro přítele nafotit pár odvážnějších fotografií. Byl tak nadšen, že jedna z nich nám teď visí v ložnici nad postelí jako plakát ;-)"
 

Michaela ...

"Budu opakovat všechny slečny a paní, ale opravdu je to super fotograf a skvělý člověk. Při foceni umí navodit bezva atmosféru, umí poradit a má připravený plán pro foceni. Moc mu děkuji za krasné fotky!"
 

Kateřina Pachlová

"Nádherné fotky - úžasnej fotograf co opravdu umí! Děkuji a těším se na další focení."
 

Petra Hrabinová

"Chtěla bych moc poděkovat nejen za krásné fotky, ale také za skvělou pohodu, kterou jsem při úplně prvním focení ocenila :-) Děkuji a všem doporučuji!!!"
 

Tereza Kundrátová

"Úžasné fotky, které mají jiskru, moc hodný, příjemný a šikovný fotograf. Do ničeho nenutí - prostě nechcete, nevadí, i jiné fotky budou krásné... Děkuji moc... Nejen mně se neskutečně fotky líbily, ale máte velkou pochvalu od řady mých příbuzných a přátel :o) Ještě jednou děkuji a třeba někdy..."
 

Monika Škodová

"Perfektní focení, skvělý nejen fotograf, ale i rádce, jak má modelka pózovat. Děkuji moc za focení, rychlé, krásné fotky, spousta fotek, prostě jsem spokojená."
 

...

"Několik focení už mám za sebou, ale tohle bylo asi nejlepší ze všech. Ne asi, určitě! Skvělá nálada, skvělý pozitivní člověk s výbornými nápady. Focení jsem si tolik užila, až mi přišlo, že ty hodiny nebyly hodiny... Jestli někdo chce mít perfektní fotky od profesionála, určitě se objednejte. Můžu všem jenom doporučit - a doufat, že naše focení nebylo poslední..."
 

Karolína Charvátová

"S p. Steigerem to bylo mé úplně první focení a myslím, že jsem nemohla mít lepšího fotografa. Je to hrozně příjemný a skvělý člověk, vytvoří výbornou atmosféru. Hrozně moc se těším na fotky, protože už na místě byly opravdu neuvěřitelné."
 

Barbora Mrázová

"Focení bylo skvělé. Dostala jsem krásné fotky téměř okamžitě. Rozhodně doporučuji každému."
 

Kateřina Strebrini

"Super focení! Pohoda, rychlost, ochota, perfektní komunikace. Moc děkuji a rozhodně tento fotoateliér doporučuji!"
 

Monika Kotoučová

"Focení s v tomto ateliéru je naprosto skvělý zážitek. Stačíte si popovídat, vypít víno ;-) a najednou je v jeho foťáku tolik krásných fotek, že tomu nemůžete uvěřit. Díky moc za focení a za úžasné fotky. Ostatním můžu jedině doporučit!"
 

Kristýna ...

"Moc příjemný a sympatický člověk s velkým smyslem pro humor. Skvělá atmosféra :) A fotky už v ateliéru vypadaly perfektně. Díky moc a snad někdy příště ;-)"
 

Martina ...

"Úžasné focení, skvělý přístup i atmosféra a nápady na focení :-)"
 

Lenka Michalcová

"Velice příjemně strávené 2 hodiny :o) Fotky vypadaly už na místě velice krásně, takže na finální úpravu se moc těším!"
 

Lydia Kostková

"Jestli budete shánět špičkového fotografa, tak p. Steiger je ten pravý pro Vás. Nejen, že dokaže v ateliéru vytvořit vynikající atmosféru, ale také Vám vytvoří ty nejlepší, nejúžasnější, nejprofesionálnější fotky. Před fotografem mohu pouze smeknout je to špička."
 

Hana Chomaničová

"Focení bylo jedním slovem zážitek. Výborná atmosféra, dobře jsme si popovídali a moc se těším na další fotky. Děkuji :)"
 

Dominika Hájková

"ANO - nedá se to popsat jinak. Fotograf milý, sympatický, ochotný. Není problém mu cokoli říci. Focení s ním bylo naprosto báječné a moc příjemné. Doporučuji a děkuji :o)."
 

Kateřina Stejskalová

"Děkuji moc za krásné fotografie :-) Omluvám sem nejsem žádný spisovatel, abych nejlépe vyjádřila mé pocity, ale určitě doporučuji :-)"  
 

Šárka Špirytová

"Musím říct, že p. Steiger je opravdu ten nej fotograf, který dokáže vnést do focení tu správnou atmosféru a dodat tomu tu správnou jiskru. Je plný nápadů a nikdy se vám u něho nestane že by byl v místnosti naprostý klid:) A za to děkuji, protože i díky tomu se mi s nim velmi dobře fotilo. Těším se na další spolupráci a vím už teď, že fotečky budou zase stát za to!"

 

 

 

Vytvořeno v PhotoDeck